دنیای کتاب

رمان «پس از بیست سال» از سوی رهبر معظم انقلاب تحسین شد

کتاب «پس از بیست سال»، نوشته سلمان کدیور، مورد تحسین رهبر معظم انقلاب قرار گرفت. ایشان در پیامی این اثر را «یک عاشقانه جذاب تاریخی قوی» خوانده‌اند.

 

رمان «پس از بیست سال» نوشته «سلمان کدیور» مورد توجه و تحسین رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پس از مطالعه‌ رمان «پس از بیست سال» در پیامی که به نویسنده این کتاب ابلاغ شده است فرموده‌اند: «سلام من به نویسنده برسانید و به ایشان خدا قوت و خسته نباشید بگویید و همچنین از نویسنده و ناشر کتاب تشکر کنید».

رهبر معظم انقلاب رمان «پس از بیست سال» را «یک عاشقانه‌ جذاب تاریخی قوی» خوانده اند. ایشان همچنین «پس از بیست سال» را «واقعا یک رمان‌» دانسته‌اند که «خیلی خوب از کار درآمده است.»

رمان «پس از بیست سال» روایتی است تاریخی در صدر اسلام که از دوران امام علی (ع) آغاز و به پس از حادثه عاشورا ختم می‌شود. کتاب سال ۱۳۹۷ توسط انتشارات «شهرستان ادب» منتشر شده و در سال‌های اخیر مورد توجه اهالی ادبیات و منتقدان قرار گرفته است. این رمان در سال ۱۳۹۸ مورد تقدیر جایزه «جلال آل احمد» قرار گرفت و نیز در همان سال توانست جایزه «قلم زرین» را کسب کند.

«پس از بیست سال» با بیش از ۱۵ هزار نسخه فروش از رمان‌های مورد توجه این سال‌های کشور بوده است. این روزها چاپ پنجم این کتاب در دسترس علاقمندان رمان ایرانی قرار دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه