تازه های کتابدنیای کتابمعرفی کتاب

معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با ایبنا: تشکیل معاونت چاپ در کارگروه تدوین ساختار وزارت ارشاد بررسی می‌شود

معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تشکیل معاونت چاپ عنوان کرد: ساختار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال بازآرایی است و تشکیل معاونت چاپ در کارگروه تدوین ساختار بررسی خواهد شد.

یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مبنی بر امکان تشکیل معاونت چاپ، گفت: ساختار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال بازآرایی است و این ساختار به‌طور کلی تغییر خواهد کرد.
 
وی ادامه داد: پیشنهادهای مختلفی درباره تشکیل معاونت امور چاپ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شده است که در ساختار جدید بخش‌های جدیدی اضافه کنیم یا بخشی تجمیع شود مثل تشکیل معاونت چاپ.
 
احمدوند با بیان اینکه پیشنهادات باید دریافت شود، عنوان کرد: بعد از اینکه پیشنهادات به ما رسید، در کارگروه تدوین ساختار
که به همین منظور راه‌اندازی شده، بررسی خواهد شد تا در نهایت به جمع‌بندی برسیم.
 
به گزارش ایبنا؛ تشکیل معاونت چاپ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از این بارها از سوی تشکل‌های مختلف حوزه چاپ مطرح شده است، در صورتی که معاونت چاپ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شود امکان اختصاص بودجه و وظایف به صورت مجزا برای این معاونت فراهم خواهد شد و حمایت و نظارت بر این صنعت کامل‌تر و جامع‌تر می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه