تازه های کتابدنیای کتاب

کتاب «سلیمانی عزیز ۱» به پله صدم رسید

کتاب «سلیمانی عزیز۱» با ۲۵۶ صفحه برای صدمین بار توسط انتشارات حماسه یاران منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «سلیمانی عزیز ۱» به پله صدم رسید. این کتاب خاطراتی متفاوت و خوانده نشده از سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است. سرداری که مرد همیشه میدان در صحنه جبهه مقاومت بود.‌این اثر ناب، سعی دارد با قلمی ساده و دلنشین، گوشه‌ای از زندگی سردار را پیشکش نگاه خوانندگان کند.

سردار قاسم سلیمانی متولد ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ – ۱۳ دی ۱۳۹۸ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود. ایشان در طول جنگ ایران و عراق و پس از آن تا سال ۱۳۷۶، فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بودند. پس از آن از سال ۱۳۷۶ تا زمان شهادت به‌عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کردند.

در ۱۳ دی ۱۳۹۸، ارتش ایالات متحده ایشان را به دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور، در عملیات آذرخش کبود هنگام خروج از فرودگاه بین‌المللی بغداد به کمک استفاده از پهبادهای نظامی و با شلیک موشک ترور کرد و به شهادت رساند. این کتاب بخشی از خاطرات این سردار بزرگ است.

کتاب «سلیمانی عزیز» نوشته عالمه طهماسبی و لیلا موسوی و مهدی قربانی است. این کتاب خاطراتی متفاوت و خوانده نشده از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است. این کتاب گذری بر زندگی و رزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به انضمام متن وصیت‌نامه سردار است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه