اخبار انجمنتهراندنیای کتاب

کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب تهران دور هم جمع شدند

نخستین نشست از سلسله نشست‌های هم‌اندیشی کتاب‌فروشی‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی (خوشه) در تهران به مناسبت زاد‌روز پیامبر اعظم (ص) با حضور جمعی از کتابفروشان و اهالی کتاب برگزار شد.

علی محمد‌اسماعیلی در نخستین نشست از سلسله نشست‌های هم اندیشی انجمن کتاب‌فروشان جبهه انقلاب اسلامی (خوشه) در تهران، بر ضرورت همگرایی کتاب‌فروشی‌های جبهه انقلاب اسلامی تاکید کرد.

وی افزود: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی نیازمند فرآیند منسجم پخش کتاب از پایان مرحله چاپ تا رسیدن کتاب به دست مخاطب است که شامل تمامی اقدامات تبلیغی و ترویجی می‌شود و برای دست‌یابی به این مهم نیاز‌مند استفاده از ابزارهای روز مانند تبلیغات چندرسانه‌ای، شبکه‌های اجتماعی، پویش‌های مجازی و … هستیم و این مهم نیازمند همگرایی کتاب‌فروشی‌ها و شکل‌گیری سلسله اقدامات منسجم و هماهنگ است.

همچنین ایشان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های شرکت کتابشهر ایران، از افتتاح شعبه بهارستان کتابشهر در آذرماه خبر داد.

در این نشست که به میزبانی مجموعه کتابشهر ایران برگزار شد، نمایندگان و مدیران مجموعه‌هایی همچون به‌نشر، امیر‌کبیر، مجموعه رسانه کتاب شیرازه، روایت فتح، کیهان‌، اسم‌، دفتر نشرفرهنگ‌، صهبا، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی، ترنجستان سروش، پخش کتابخوان، ترنجستان شهدا و … حضور داشتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه