تازه های کتابدنیای کتابمعرفی کتاب

«آفتاب آخرین» برش‌هایی کوتاه از زمانه پیامبراسلام به قلم مهدی قزلی

کتاب «آفتاب آخرین»؛ برش‌هایی کوتاه است از زندگی و زمانه پیامبراسلام؛ به قلم مهدی قزلی است که توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «آفتاب آخرین»؛ برش‌هایی کوتاه است از زندگی و زمانه پیامبراسلام؛ حضرت محمد (ص) که به تازگی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

«آفتاب آخرین» اولین کتاب از مجموعه ۱۴ جلدی «چهارده‌ خورشید، یک آفتاب» است که اختصاص دارد به زندگی و زمانه آخرین پیامبر خدا حضرت محمد مصطفی (ص). پیامبر اسلام زندگی پرفزار و نشیبی داشته‌اند؛ اما کمتر کسی از جزییات زندگی ایشان و فضائل معرفتی و اخلاقی‌شان در قالب داستان قلم زده است. در این کتاب سعی شده با زبانی ساده و روان در قالب صد برش کوتاه، زندگی پر از خیر و برکت این پیامبر روایت شود.

در برشی از کتاب می‌خوانیم:

گفته بود: «همه پیامبران قبل از نبوت چوپانی کرده‌اند.» گفته بودند: «خودتان چه طور؟» گفته بود: «من هم گوسفندان مردم مکه را توی سرزمین قراریط چوپانی کردم.» حق هم داشت برای سروکله زدن با آدم‌هایی مثل ابوجهل و ابولهب، آدم باید هم قبلش با بز و گوسفند سروکله زده باشد.

کتاب «آفتاب آخرین»؛ برش‌هایی کوتاه است از زندگی و زمانه حضرت محمد (ص) در قطع رقعی و ۱۰۴ صفحه و به قلم مهدی قزلی، توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد

علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب می‌توانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهیدکاظمی و همچنین از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را تهیه کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه