تازه های کتابدنیای کتابمعرفی کتاب

بازچاپ ۳ اثر عاشورایی انتشارات جمکران در بازار کتاب

انتشارات جمکران همزمان با فرارسیدن دهه دوم ماه محرم‌، بازچاپ ۳ اثر عاشورایی خود را روانه بازار نشر کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ همزمان با ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، انتشارات جمکران سه اثر با موضوع امام حسین(ع) در رده‌های سنی مختلف را تجدید چاپ کرد.

«پرنده در گودال»:

برای آشنایی کودکان با عظمت‌های واقعه عاشورا و امام حسین(علیه السلام) و یارانشان و رذالت‌های دشمنانشان بهترین روش استفاده از قصه است. پرنده در گودال قصه روز دهم عاشورا است از زبان یک پرنده، پرنده‌ای که اگر راحتش می‌گذاشتند آرام می‌گرفت. این کتاب که به قلم «مسلم ناصری» در ماه محرم سال قبل منتشر شده، اخیرا به چاپ سوم رسیده است.

«و اینگونه است زینب»:

تاکنون برای معرفی عظمت شخصیت و شناخت «حضرت زینب (سلام الله علیها)» کتاب‌های گوناگونی به رشته تحریر درآمده که یکی از بهترین آن‌ها «خصائص زینبیه» اثر آیت‌الله سید نورالدین جزایری از مجتهدین محقق قرن چهاردهم هجری است. در راستای یکی از سیاست‌های انتشارات جمکران برای احیای کتب ارزشمند گذشته «و اینگونه است زینب» به قلم «محمود سوری» تلخیصی از کتاب «خصائص زینبیه» به چاپ رسیده و این اثر ارزشمند هم اکنون به چاپ سوم رسیده است.

«پرتویی از عظمت امام حسین(ع)»:

این کتاب متضمن مختصری از فضایل حضرت سید الشهداء(علیه السلام) و پاره ای از علل و نتایج واقعه کربلا است. این کتاب شامل چهار بخش است، شخصیت و فضایل حسین(ع)، بنی‌هاشم و بنی‌امیه، علل قیام امام حسین علیه السلام، نتایج و فواید قیام حضرت ابی‌عبدالله الحسین(ع).

کتاب «پرتویی از عظمت امام حسین(ع)» به قلم مرحوم آیت الله العظمی صافی گلپایگانی نگارش شده و اخیرا به چاپ ششم رسیده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه