تازه های کتابدنیای کتاب

ثبت‌نام سازمان‌ها برای دریافت یارانه اعتباری خرید از نمایشگاه کتاب تهران آغاز شد

ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی سی‌ و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای سازمان‌ها و نهادها از امروز (چهارشنبه ششم اردیبهشت‌‌) آغاز شده و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌‌نام به تارنمای اعلام شده مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس،  با مساعدت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان‌ها و نهادها به منظور تجهیز کتابخانه‎‌ها یا تأمین منابع علمی مراکز دانشگاهی و آموزشی می‌توانند برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی سی‌ و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران‎ ثبت‌نام کنند. 

ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی سی‌ و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای سازمان‌ها و نهادها از امروز (چهارشنبه ششم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲) آغاز شده و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌‌نام به سامانه bon-org.tibf.ir مراجعه کنند. 

همچنین در بخش مجازی سی‌ و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امکانی فراهم شده تا سازمان‌ها و نهادهای مختلف برای افراد سازمان یا نهاد خود یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه این نمایشگاه را تهیه کنند.

یارانه اعتباری خرید کتاب روی کد ملی اشخاص شارژ خواهد شد و این یارانه صرفا در بخش مجازی سی‌ و‌ چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل استفاده خواهد بود و اولویت با سازمان‌ها و نهادهایی است که درخواست خود را زودتر ثبت کنند. 

سی‌ و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی‌(ره) برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه