تازه های کتابدنیای کتابمعرفی کتاب

«جهاد جبهه‌سازی» تازه‌ترین اثر حجت الاسلام خسروپناه از زیر چاپ درآمد

کتاب «جهاد جبهه‌سازی» به قلم حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه و تحقیق و تدوین محمدحسین علیجان‌زاده و به همت نشر معارف چاپ و به بازار نشر عرضه شد.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «جهاد جبهه‌سازی» به قلم حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه و تحقیق و تدوین محمدحسین علیجان‌زاده و به همت نشر معارف چاپ و به بازار نشر عرضه شد.

کتاب جهاد جبهه‌سازی ماحصل سلسله سخنرانی‌های حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه دزفولی در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ درباره جهاد جبهه‌سازی نیروهای انقلابی در برابر جنگ شناختی دشمن است. دغدغه وی در این کتاب بر مبنای جهاد تببین موضوعات و خواسته‌های مقام معظم رهبری (س) بوده است.

آنچه در این کتاب تدوین شده است بر مبنای جهاد جبهه‌سازی و کار تشکیلاتی و در عین حال شناخت عرصه و زمین این جهاد که همان عرصه دشمن‌شناسی است با ابزارهایی همانند جنگ شناختی و جنگ رسانه‌ای است. از مهم‌ترین مؤلفه‌های این جبهه‌سازی داشتن تقوا و عزم و اراده در برابر هجوم‌های فکری و روحی شیطان و ایادی آن است.

نقشه کلی کتاب در سه بخش و هربخش به دو فصل تقسیم شده است. بخش اول به ضرورت زندگی جهادی می‌پردازد که در فصل اول آن به زندگی جهادی از منظر قرآن و سیره اهل بیت (ع) و فصل دوم آن نیز به سه گونه زندگی جهادی (بینشی، منشی، کنشی) پرداخته است. در بخش دوم به موضوع جنگ شناختی می‌پردازد که در فصل اول آن به هویت جنگ شناختی و در فصل دوم به فرآیند جنگ شناختی می‌پردازد. همچنین در بخش سوم به موضوع جبهه‌سازی می‌پردازد. در فصل اول به مولفه‌های معنوی جبهه‌سازی و در فصل دوم به برخی از اصول جبهه‌سازی می‌پردازد.

این کتاب در ۳۲۸ صفحه و در سال ۱۴۰۲ و با قیمت ۱۵۰ هزار تومان  توسط نشر معارف چاپ شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه