تازه های کتاب

خاطراتی از توسل شهدا در دفاع مقدس به امام زمان(عج) منتشر شد

کتاب «سربندهای یامهدی» به کوشش کوثر شریفی‌نسب در انتشارات کتاب جمکران منتشر شد که شامل خاطراتی کوتاه از ارتباط و توسل شهدا در طول هشت سال دفاع مقدس به امام زمان عجل الله است.

کتاب «سربندهای یامهدی» خاطراتی کوتاه از ارتباط و توسل شهدا در طول هشت سال دفاع مقدس به امام زمان عجل الله است. توسلی که رمز پیروزی جبهه حق و اسلام در مقابل لشکر بعث و صدامیان و پشتوانه تسلیحاتی غرب بوده است.

این کتاب در ۹۲ خاطره به ارتباط  شهدا و امام زمان عجل الله پرداخته است. این کتاب  خوش خوان در ۱۳۲ صفحه  و به کوشش کوثر شریفی نسب در انتشارات کتاب جمکران و در ایام نیمه شعبان به چاپ رسیده است.  کتابی که جلوه هایی از ارتباط قلبی و معنوی رزمندگان و شهدا با امام زمان عجل الله را  به رشته تحریر در آورده و خواننده رابا فضای مهدوی و شهدایی همراه می‌کند.

قیمت کتاب 21 هزار تومان است.

 

 

یک خاطره از کتاب:

شب عملیات دل توی دلمان نبود. همه می‌دانستیم اروند رودخانه به ظاهر آرام ولی خروشانی است. هر چه می‌گفتیم «سر طناب رابگیر، فرمانده تویی. اول ستون، فرمانده‌ها حرکت می‌کنن» انگار نه انگار. حرف حرف خودش بود. سر طناب را گره زده بود و می‌گفت: «خب من هم پشت سر فرمانده مون حرکت می‌کنم» وقتی آن طرف اروند رسیدیم، تازه حالی مان شده بود چه می‌گوید. فهمیدیم فرمانده اصلی کی بود. به قول خودش: «فرمانده اصلی همونیه که میاد سر طناب رو می‌گیره، ما رو میرسونه اون طرف اروند»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه