تازه های کتابدنیای کتاب

عزرائیل در قامت یک «کهنه‌ سرباز» وارد می‌شود

کتابستان معرفت، رمان «عزرائیل؛ کهنه سرباز» را در ۲۹۶ صفحه و با قیمت ۶۵ هزار تومان روی پیشخان کتابفروشی‌ها آورده است.

کتابستان معرفت که پیش از این در حوزه‌ ژانری علمی‌تخیلی و فانتزی آثاری را خلق کرده بود، اینک با چاپ اولین جلد از مجموعه عزرائیل به وادی چاپ و نشر آثار تریلر در فضای داستانی ایران وارد شده است. 

عنوان جلد اول «کهنه سرباز» است و روایت حمیدرضا هدایتی که سرگرد سازمان حفاظت اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران است از یک سو و علی علیزاده، قاتلی مرموز که رد پایش همه جا دیده می‌شود اما هیچ راهی برای اثبات آن و یافتنش نیست. 

این دو بی‌آنکه بخواهند درگیر مبارزه‌ای بزرگ می‌شوند که جغرافیایش تهران در شرق تا نیکوزیای قبرس در غرب است.

داستان عزرائیل از ماجرای قتل یک گروه مواد مخدر در تهران و چند سرباز نیروی قدس سپاه در دوحه شروع می‌شود و با یک ماجرای هیجانی به ترکیه و شمال سوریه می‌رود.

رمان نیما اکبرخانی تنها محدود به اتفاقات هیجان‌انگیز نمی‌شود. او به سراغ پشت پرده اتفاقات مهمی می‌رود. «کهنه سرباز» نقبی به اتفاقات چهل سال گذاشته ایران هم می‌زند و داستان را به گروهک تروریستی منافقین و سال‌های جنگ می‌کشاند.

درد اصلی جلد اول رمان عزرائیل پیدا کردن قاتل و قاتلان احتمالی نیست. درد اصلی این رمان خیانت است! خیانتی که هیچکس باورش نمی‌کند. نیما اکبرخانی در رمانش با دقتی مثال‌زدنی از جزئیات این ماجرا پرده می‌بردارد و قلمی روان، دو داستان موازی را پیش می‌برد.

کتابستان معرفت، رمان عزرائیل؛ کهنه سرباز را در  ۲۹۶صفحه و با قیمت ۶۵هزار تومان روی پیشخان کتابفروشی‌ها آورده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه