تازه های کتاب

مجموعه «قصه دخترای خوب» منتشر شد

به گزارش خوشه، موسسه فرهنگی هنری قدرولایت، جهت ترویج و الگو سازی و معرفی دختران شاخص انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اقدام به طراحی و اجرای پروژۀ شناسایی و جمع آوری و تدوین زندگینامه و رفتارهای جمعی از این دختران که عموماً شهید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و برخی از آنان شهید جبهه مقاومت جهان اسلام هستند نمود که اینک به مرحله تولید رسیده است.

این مجموعه فعلاً در چهار جلد مهندسی شده است و در هر جلد آن پنج قصه از رفتار و سبک زندگی و مجاهدتهای این دختران ارائه شده است. در این چهار جلد و مجموعاً بیست قصه، هجده دختر شاخص معرفی می­شوند. سنین این دختران شهید و شاخص و روایتی که از زندگی آنها انتخاب شده است، متناسب با دختران نوجوان و جوانی است که نیاز به الگوهای برجسته و درخشان دارند تا با اقتدا به آنان، به زندگی توام با سعادت و رستگاری دست یابند.

این دختران و بانوان شاخص توانسته­اند در قرن جاهلیت نوین و ماده گرایی فاقد معنویت، رفتار و سبک زندگی و مجاهدتهای زنان الگو و شاخصی چون حضرت فاطمه زهرا(س ) و حضرت زینب (س) را دنبال کرده و به جایگاه رفیع و درجه متعالی برسند. اجرای این پروژه، گردآوری و تدوین آن را جناب آقای محسن بغلانی بعهده گرفته و موفق به انجام آن شدند. طراحی و صفحه آرایی آن را جناب آقای امیر خلیلی فرد انجام داده­اند.

جلد اول این مجموعه با عنوان « متولد مهر»، در قطع رقعی، ۵۶ صفحه و با قیمت ۷۰۰۰ تومان منتشر شده است. جلد دوم نیز با عنوان «میوه درخت کاج»، در قطع رقعی، ۴۸ صفحه و با قیمت ۶۰۰۰ تومان منتشر شده است. «پروانه شو»، جلد سوم این مجموعه نیز در قطع رقعی، ۴۸ صفحه و با قیمت ۶۰۰۰ تومان عرضه شده است. جلد چهارم هم با عنوان «مسافر آسمان» در قطع رقعی، ۵۶ صفحه و با قیمت ۷۰۰۰ تومان منتشر شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه