تهراندنیای کتاب

کتابگردی تصویری، کتابفروشی «کیهان» به میزبانی علی رُکاب

به گزارش خوشه و به نقل از گروه فرهنگ و هنر مشرق – یکی از علل رونق کار نویسندگان و ناشران جبهه فرهنگی انقلاب، گسترش نسبی ویترین های عرضه کتاب در این جبهه بوده است. حالا همه کسانی که دنبال کتاب های سالم و محصولات فرهنگی مناسب، کاربردی و ارزان هستند، دستشان خالی نمی ماند و در هر گوشه شهر پاتوق های مناسبی برای دسترسی به آن ها وجود دارد.

خبرنگار مشرق در پروژه «کتابگردی در تهران» به سراغ کتابخوانان حرفه ای رفته و همراه آن ها، راهی کتابفروشی های معتبر و معروف جبهه فرهنگی انقلاب در سطح شهر تهران شده است. در این سفرنامه تصویری شما ضمن آشنایی با زیر و بم یک کتابفروشی، به کمک فرد کتابخوانی که ما را همراهی کرده است، با چند عنوان از بهترین کتاب های آن کتابفروشی هم آشنا می شوید.

قسمت اول، دوم و سوم این کتابگردی را نیز ببینیم و بخوانیم:

کتابگردیِ تصویری / ۱ / کتاب اسم انقلاب به میزبانی زهره توکلی؛

کتابگردیِ تصویری / ۲ / کتابفروشی سوره مهر انقلاب به میزبانی فاطمه سلیمانی ازندریانی؛

پیشنهاد می کنیم بعد از همراهی با ما در این کتابگردی، خودتان هم شال و کلاه کنید و از حال و هوایی که ما تجربه کردیم، بهره ببرید.

در چهارمین قسمت از این کتابگردی، راهی کتابفروشی کیهان شدیم. اواخر هفته گذشته بود کهعلی رُکاب (کتابخوان و کتابفروش فعال) ما را با فضای این کتابفروشی و برخی کتاب ها و محصولات فرهنگی آن آشنا کرد. کتابفروشی در فروشگاه های کیهان، ترنجستان سروش و فروشگاه کتاب اسم انقلاب از تجربیات رکاب در این گستره است که حالا باید «کتابگردی» را هم به آن افزود.

این فروشگاه در تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان فخر رازی و خیابان دانشگاه، پلاک ۱۲۱۰ حوالی در اصلی دانشگاه تهران قرار دارد. این فروشگاه از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۲۰ و جمعه ها از ۱۵ تا ۲۰ باز است و برای ارسال کتاب با پیک و پست هم می شود با شماره ۶۶۴۰۳۴۷۹ تماس بگیرید. این جا سالها کتاب های سیاسی و محصولات انتشارات کیهان را ارائه می داد اما چند سالی است که با تغییر ویترین، مجموعه متنوع و بی نظیری از همه کتاب های به روز و جدید جبهه فرهنگی انقلاب را با مدیریت علی محبی عرضه می کند.

ان شا الله این کتابگردی ها ادامه دارد…

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه