تهراندنیای کتاب

کتابگردی تصویری(۲)،تجربه «خط مقدم» با «پروین» و «برادران کارامازوف»!

به گزارش خوشه و به نقل از گروه فرهنگ و هنر مشرق – یکی از علل رونق کار نویسندگان و ناشران جبهه فرهنگی انقلاب، گسترش نسبی ویترین های عرضه کتاب در این جبهه بوده است. حالا همه کسانی که دنبال کتاب های سالم و محصولات فرهنگی مناسب، کاربردی و ارزان هستند، دستشان خالی نمی ماند و در هر گوشه شهر پاتوق های مناسبی برای دسترسی به آن ها وجود دارد.

خبرنگار مشرق در پروژه «کتابگردی در تهران» به سراغ کتابخوانان حرفه ای رفته و همراه آن ها، راهی کتابفروشی های معتبر و معروف جبهه فرهنگی انقلاب در سطح شهر تهران شده است. در این سفرنامه تصویری شما ضمن آشنایی با زیر و بم یک کتابفروشی، به کمک فرد کتابخوانی که ما را همراهی کرده است، با چند عنوان از بهترین کتاب های آن کتابفروشی هم آشنا می شوید.

قسمت اول این کتابگردی را نیز ببینیم و بخوانیم:

کتابگردیِ تصویری / ۱ / کتاب اسم انقلاب به میزبانی زهره توکلی؛

آغاز پروژه کتابگردی در تهران با کتاب اسم

پیشنهاد می کنیم بعد از همراهی با ما در این کتابگردی، خودتان هم شال و کلاه کنید و از حال و هوایی که ما تجربه کردیم، بهره ببرید.

در دومین قسمت از این کتابگردی، راهی کتابفروشی سوره مهر (انقلاب) شدیم. همین دیروز بود که سرکار خانم فاطمه سلیمانی ازندریانی (نویسنده و فعال حوزه کتاب) ما را با فضای این کتابفروشی و برخی کتاب ها و محصولات فرهنگی آن آشنا کرد. این فروشگاه در تهران، گوشه شمال شرقی میدان انقلاب اسلامی، کنار سینما بهمن قرار دارد. این جا قبلا گالری نمایش آثار تجسمی بود اما چند سالی است که به جمع کتابفروشی های جبهه فرهنگی انقلاب پیوسته. ویترینی در کنار خیابان دارد و فروشگاه اصلی، چند پله پایین تر است. ان شا الله این کتابگردی ها ادامه دارد…

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه