تهراندنیای کتاب

کتابگردی به پاتوق کتاب تهران رسید + عکس

به گزارش خوشه به نقل از گروه فرهنگ و هنر مشرق –  یکی از علل رونق کار نویسندگان و ناشران جبهه فرهنگی انقلاب، گسترش نسبی ویترین های عرضه کتاب در این جبهه بوده است. حالا همه کسانی که دنبال کتاب های سالم و محصولات فرهنگی مناسب، کاربردی و ارزان هستند، دستشان خالی نمی ماند و در هر گوشه شهر پاتوق های مناسبی برای دسترسی به آن ها وجود دارد.

خبرنگار مشرق در پروژه «کتابگردی در تهران» به سراغ کتابخوانان حرفه ای رفته و همراه آن ها، راهی کتابفروشی های معتبر و معروف جبهه فرهنگی انقلاب در سطح شهر تهران شده است. در این سفرنامه تصویری شما ضمن آشنایی با زیر و بم یک کتابفروشی، به کمک فرد کتابخوانی که ما را همراهی کرده است، با چند عنوان از بهترین کتاب های آن کتابفروشی هم آشنا می شوید.

پیشنهاد می کنیم بعد از همراهی با ما در این کتابگردی، خودتان هم شال و کلاه کنید و از حال و هوایی که ما تجربه کردیم، بهره ببرید.

در پنجمین قسمت از این کتابگردی، راهی پاتوق کتاب تهران شدیم. چندی پیش بود که محمد شفیعی (کتابخوان و فعال حوزه کتاب ) به همراه سید وحید مداح (مدیر نشر و توزیع کتاب در سایت کتابخون و فعال حوزه کتاب) ما را با فضای این کتابفروشی و برخی کتاب ها و محصولات فرهنگی آن آشنا کردند.

این فروشگاه در تهران، خیابان انقلاب اسلامی، زیر پل کالج و نرسیده به تقاطع خیابان حافظ قرار دارد. این فروشگاه با مدیریت احسان رضایی مجموعه کاملی از کتاب های جبهه فرهنگی انقلاب را عرضه می کند و یک ویژگی دیگر هم دارد. بسیاری از کتابفروشی های دیگر هم نیازهای کتابی شان را از این فروشگاه تهیه می کنند، چون همیشه انباری پر و پیمان دارد.

ان شا الله این کتابگردی ها ادامه دارد…

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه