تازه های کتابدنیای کتابمعرفی کتاب

۳ کتاب به مجموعه «قصه فرماندهان» اضافه شد

3 عنوان کتاب تازه به نام «یک نیستان گل سرخ»، «دردِ بودن» و «شمشیر لشکر» از مجموعه «قصه فرماندهان» در انتشارات سوره مهر به چاپ رسید.

به گزارش خبرنگار حوزه کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، ۳ عنوان کتاب تازه به نام «یک نیستان گل سرخ»، «دردِ بودن» و «شمشیر لشکر» از مجموعه «قصه فرماندهان» در انتشارات سوره مهر به چاپ رسید. اولین کتاب با نام «یک نیستان گل سرخ» به قلم فاطمه مصطفوی دهکردی براساس زندگی شهید مصطفی اردستانی سرتیپ خلبان نیروی هوایی ارتش نوشته شده است.

این کتاب با  ۷ فصل به ترتیب «از کودکی تا نوجوانی»، «تولد و آغاز جنگ»، «شروع جنگ»، «در میان خانواده و دوستان»، «فصل شهادت» و «از میان مصاحبه‌ها» زندگی خلبان شهید اردستانی را برای مخاطب روایت می‌کند.  «یک نیستان گل سرخ» در ۸۱ صفحه و با قیمت ۶۰ هزار تومان در اختیار علاقمندان قرار دارد. 

دومین کتاب با نام «دردِ بودن» نوشته گلستان جعفریان براساس زندگی شهید شیخ عباس شیرازی تهیه و تنظیم شده است. زندگی‌نامه فرمانده «تبلیغات جبهه و جنگ» در ۱۱ فصل و در قالب داستان به مخاطب ارائه می‌شود.  «دردِ بودن» به همت مرکز مطالعات، تحقیقات فرهنگ و ادب پایداری در ۹۸ صفحه و با قیمت ۶۵ هزار تومان در بازار کتاب موجود است.

آخرین عنوان با نام «شمشیر لشکر» اثر اصغر فکور به زندگی سردار شهید رضا چراغی پرداخته است. کتاب شامل ده داستان از زندگی سردار شهید رضا چراغی است که به ترتیب زمان از نوجوانی تا جوانی و شهادت این سردار را بازگو می‌کند. 

«شمشیر لشکر» در ۱۰۰ صفحه و با قیمت ۶۵ هزار تومان در کتابفروشی‌ها و دسترس علاقمندان قرار دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه