تازه های کتابدنیای کتابمعرفی کتاب

«درنگ» به بازار آمد/آیین رونمایی از کتاب پنجشنبه ۷ مرداد

در آستانه عید بزرگ غدیر، انتشارات عهدمانا سرگذشت گرویدگان به مکتب حضرت علی علیه السلام را در اثری به نام «درنگ» منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن خوشه، در آستانه عید بزرگ غدیر، انتشارات عهد مانا سرگذشت گرویدگان به مکتب حضرت علی(ع) را در اثری به نام «درنگ» منتشر کرد.

گاهی باید ایستاد و مسیر پشت سر و راهِ پیشِ رو را کاوید و بررسی کرد. شاید خطا آمده باشیم، شاید حرف‌هایی باشد که گوش‌هایمان با آن بیگانه است و باید بشنویم. شاید سخنانی باشد که به گوشمان نرسانده باشند و بدون آن، طی طریق ممکن نباشد؛ و ما فقط یک بار زندگی می‌کنیم و ارزش درنگ، اینجا مشخص می‌شود. اگر مسیر را اشتباه آمده باشیم چه؟!

«درنگ» تأملی است در مسیر شناخت؛ گزارش‌هایی است از لحظه‌ها و بزنگاه‌هایی که راویانش آنجا فهمیده‌اند «چشم‌ها را باید شست، جور دیگر باید دید…»

کتاب درنگ، سرگذشت کوتاه پنج تن از ره‌یافتگان به مکتب امیرمؤمنان، علی علیه السلام است که راویان آن، علت گرایش خود را به مکتب علی(ع) روایت کرده‌اند و سختی‌ها و شیرینی‌های این مسیر را برشمرده‌اند.

یکی از این راویان، در شب عید غدیر خم سال ۱۳۸۴ به دست عوامل وهابی ترور شد و این شهادت، سندی ماندگار بر مظلومیت یاوران امیرالمومنین(ع) بود.

کتاب «درنگ» به همت پایگاه اطلاع‌رسانی استبصار تدوین شده و انتشارات عهد مانا، آن را در ۹۶ صفحه رقعی با قیمت ۲۰ هزار تومان منتشر کرده است.

آیین رونمایی از کتاب پنجشنبه 7 مرداد ماه ساعت 20 برگزار خواهد شد.

 

 

علاقه مندان می توانند این کتاب را از فروشگاه‌های کتاب عضو انجمن خوشه در سراسر کشور تهیه کنند.

 

معرفی کتاب «درنگ» در برنامه سمت خدا:

 

بازخوانی قسمتی از کتاب :

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه