تازه های کتابدنیای کتابمعرفی کتاب

کتاب «اجوبه الإستفتائات» آیت‌الله خامنه‌ای به چاپ هفدهم رسید

کتاب «اجوبة الإستفتائات» مشتمل بر پرسش و پاسخ‌های شرعی بر اساس فتاوای فقهی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به چاپ هفدهم رسید.

کتاب «اجوبه الإستفتائات» آیت‌الله خامنه‌ای به چاپ هفدهم رسید

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «اجوبه الإستفتائات» مشتمل بر پرسش و پاسخ‌های شرعی است که بر اساس فتاوای فقهی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تنظیم و تدوین شده است و در حال حاضر چاپ هفدهم آن توسط انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی) روانه‌ی بازار نشر شد.

این کتاب حاوی ۲ هزار و ۱۱۸ استفتاء است که در ابواب فقهی گوناگونی از جمله: تقلید، طهارت، نماز، روزه، خمس، معاملات، موسیقی، وقف و بسیاری از موضوعات روز و مبتلابه دیگر تنظیم شده است. از جهت گستردگی و تنوّع مسائل شرعی در موضوعات مختلف می‌توان این اثر را کامل‌ترین کتاب فقهی معظّم‌له در موضوع بیان احکام و مسائل شرعی برشمرد.

چاپ ۱۳ ام این کتاب علاوه بر بروزرسانی فتاوا و اعمال برخی اصلاحات محتوایی، با قطع، طرح جلد و صفحه آرایی جدید منتشر شده است. چاپ جدید کتاب مذکور، در ۶۴۷ صفحه و با شمارگان ۵ هزار جلد در دسترس علاقمندان قرار گرفته و  در حال حاضر بالغ بر ۲۵۰ هزار جلد از این کتاب در طی چاپ‌های متعدد منتشر شده است.

مقلدان آیت الله خامنه‌ای می‌توانند کتاب «اجوبه الاستفتائات» را از کتابفروشی‌های سراسر کشور و همچنین از پایگاه اینترنتی انتشارات انقلاب اسلامی به آدرس www.khameneibook.ir تهیه کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه