دنیای کتاب

۸ کتاب انتشارات انقلاب اسلامی تجدید چاپ شد

هشت کتاب انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ ونشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) تجدید چاپ شدند.

هشت کتاب انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ ونشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) تجدید چاپ شدند.

 کتاب «صلح امام حسن (ع) » نوشته شیخ راضی آل یاسین و ترجمه رهبر معظم انقلاب و دربرگیرنده خلاصه‌ای از وقایع تاریخی دوران امامت حضرت امام حسن(ع) پیش از بیعت تا صلح و پایان ماجرا و مقایسه‌ای بین شرایط امام حسن (ع)  و امام حسین(ع) است، که به چاپ هشتم رسیده است.

«تفسیر سوره مجادله» دیگر کتاب تجدید چاپی انتشارات انقلاب اسلامی است که به چاپ هفتم رسیده است. این کتاب متن ویراسته‌ جلسات تفسیر سوره‌ مجادله توسط حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی)در سال ۱۳۶۱ است.

یکی از مهم‌ترین کتاب‌های فقهی رهبر انقلاب با نام «غناء و موسیقی» است که این کتاب ، متن کامل ۷۶ جلسه درس خارج فقه معظم له بوده و چاپ ششم آن روانه بازار کتاب شده است.

«معیشت پرهیزکارانه» عنوان کتابی است دربرگیرنده‌ بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای در موضوع تقوا که برای پنجمین بار تجدید چاپ شد.

 

 

دو عنوان از سری کتاب‌های شرح نهج البلاغه  نیز به چاپ پنجم رسیدند. «راه روشن مدیران» و «نبوت‌ها در نهج البلاغه» عناوین  این دو کتاب هستند.

کتاب «نقش نگار» به مرور زندگانی امیرالمومنین (ع) برگرفته از بیانات رهبرمعظم انقلاب می پردازد که برای بار چهارم تجدید چاپ شده است.

«تفسیر سوره تغابن» متن ویراسته‌ جلسات تفسیر حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدّظله‌العالی) در سال ۱۳۶۲ ست و این کتاب، بعد از گذشت مدت کوتاهی از انتشار آن، به چاپ دوم رسیده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه